برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide2.jpg

انواع جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی

انواع جراحی زیبایی بینی


روش‌های مختلفی برای جراحی زیبای بینی وجود دارد که هرکدام ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند و بر اساس نوع بینی و سلیقه‌ی فرد و نظر و تجربه‌ی جراحی زیبای بینی، در میزان درد، تورم و مدت زمان ترمیم انتخاب می‌شوند. جراحی زیبای بینی به دو روش انجام می‌شود.
جراحی زیبایی بینی به روش باز
جراحی زیبایی بینی به روش بسته

انواع جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی به روش باز

در جراحی زیبای بینی باز برشی در قسمت میانی بین دو سوراخ بینی ایجاد و پوست بینی به سمت بالا بلند می‌شود. سپس تمام قسمت‌های استخوانی، غضروفی و بافت بینی در دید مستقیم جراح زیبایی بینی قرار می‌گیرد و جراح می‌تواند تغییرات مدنظرش را اعمال کند. بعد از عمل نیز پوست را به جای خود برگردانده ومحل‌های برش را با بخیه‌ای که قابل مشاهده است می‌بندد. در اکثر موارد جای اسکار یا بخیه به سرعت بهبود پیدا می‌کند.

جراحی زیبایی بینی به روش بسته

در جراحی زیبای بینی بسته تمام برش‌های لازم جراحی در داخل بینی ایجاد شده و پوست ازروی استخوان‌ و غضروف بینی به بالا برده می‌شود تا جراح زیبایی بینی به ساختار داخلی بینی دسترسی داشته و عمل زیبایی بینی را به راحتی انجام دهد. در روش بسته دید جراح کمتر از روش باز است بعد از عمل تمام برش‌ها توسط بخیه بسته می‌شود. این روش معمولا دوره‌ی درمان کمتری نسبت به جراحی به روش باز دارد.

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی