برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide4.jpg

جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی با هدف زیبایی و تناسب اجزای صورت  انجام میشود. یکی از انواع بینی ، بینی گوشتی می باشد و هدف از جراحی در بینی های گوشتی فرم دادن به بینی  و رفع نواقص بینی متناسب  با اجزای صورت، لب ها و چانه است.

مشخصات بینی های گوشتی

  پوست ضخیم
  دارای غدد چربی
  دارای غضروف های ضعیف
  دارای منافذ پوستی قابل مشاهده
  دارای نوک بینی پهن
  عریض بودن پایه استخوانی بینی
  زیاد بودن پهنای پایین بینی
  زیاد بودن ارتفاع پره های بینی
  دارای ضحامت  در پره های بینی

 

بهترین روش برای جراحی بینی گوشتی

با توجه به اینکه در جراحی زیبای بینی باز برشی در قسمت میانی بین دو سوراخ بینی ایجاد و پوست بینی به سمت بالا بلند می‌شود. سپس تمام قسمت‌های استخوانی، غضروفی و بافت بینی در دید مستقیم جراح زیبایی بینی قرار می‌گیردبهترین روش برای جراحی بینی گوشتی با پوست ضخیم، روش باز است.

در جراحی زیبایی بینی گوشتی علاوه بر مشکلات ظاهری بینی، مشکلات ساختار تنفسی هم وجود دارد .در این روش میتوان هم مشکلات ظاهری را اصلاح نمود و هم با جراحی زیبایی بینی گوشتی مشکلات تنفسی رفع گردد.

 

جراحی زیبایی بینی گوشتی

بینی گوشتی دارای پوست ضخیم و غضروفی ضعیف و نازک است.در جراحی  زیبایی بینی گوشتی برای رسیدن به تناسب اجزای صورت، غضروف را از تیغه وسط بینی برداشته یا برای تقویت غضروف ها به نوک بینی جابه جا کرده و یا می تراشند یا به طور کامل غضروف را برمی دارند. در مواقعی برش هایی برای دسترسی به قسمت استخوانهای تحتانی ایجاد میکنند و در مواقعی هم سوراخ های بینی را کوچک می کنند .

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی