برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide2.jpg

لیفت و مینی لیفت ران

لیفت و مینی لیفت ران

لیفت ران و مینی لیفت ران یکی از تکنیک های جراحی زیبایی است. با برداشتن بافت اضافی ظاهری زیباتر را برای رسیدن به تناسب اندام در ناحیه ران ها ایجاد می کند.

عواملی باعث تجمع چربی، افتادگی و شلی پوست، ساییدگی در قسمت ران ها در هنگام راه رفتن وموجب ناراحتی در فرد می شود،

مانند:

  -  شلی و افتادگی پوست با افزایش سن
  -  افزایش وزن و تجمع چربی
  -  مقاومت بدن دربرابر کاهش وزن در اثر رژیم غذایی و ورزش
  -  مشکلات ژنتیکی
  -  مشکلات مادرزادی
  -  مصرف دارو

 

 

تکنیک های جراحی زیبایی ناحیه ران ها

  -  جراحی لیفت ران
  -  جراحی مینی لیفت ران

 

برای رسیدن به تناسب اندام در ناحیه ران ها از یکی از تکنیک های جراحی زیبایی استفاده می شود . این تکنیک ها در نوع برش و اسکار ایجاد شده متفاوت هستند.با در نظر گرفتن شرایط بیمار و طبق نظر جراح زیبایی یکی از تکنیک های لیفت ران و مینی لیفت ران انتخاب شده و موقیت های برش بر روی بدن بیمار علامت گذاری می شوند و با بیحسی موضعی و یا بیهوشی عمومی برش ها به ترتیب زیر اعمال می گردد.ودر این نوع از جراحی زیبایی  برای حذف چربی از روش لیپوساکشن استفاده می شود.

 

 جراحی لیفت ران

برش ایجاد شده در جراحی لیفت ران در قسمت داخلی ران ها یک برش در طول ران ایجاد  شده و در مواقی تا بالای زانو ادامه پیدا می کند.جای زخم و اسکار در این ناحیه معمولا به شکلT  ایجاد شده ودر این تکنیک پوست اضافی و چربی اضافی برداشته، عضلات و پوست کشیده می شوند.معمولا در افرادی که کاهش وزن شدید داشتند و دچار افتادگی  و شلی پوست در قسمت ران تا بالای زانو شده اند استفاده می شود.
 

جراحی مینی لیفت ران

برش ایجاد شده در جراحی مینی لیفت ران به صورت یک برش افقی در ناحیه چین کشاله ران ها ایجاد می شود و معمولا جای زخم و اسکار در این قسمت مخفی شده و دیده نمی شود. معمولا از این تکنیک در افرادی که در قسمت بالای ران آنها دارای بافت اضافی هستند و دچار افتادگی و شلی پوست شده اند استفاده می شود.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی