برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide1.jpg

انواع برش جراحی در لیفت سینه

لیفت سینه معمولا با ایجاد برش هایی روی سینه و با برداشتن پوست اضافی و فرم دادن مجدد به آن انجام می شود بعد از معاینه بیمار و طبق اسکار بجا مانده نوع برش در جراحی لیفت سینه انتخاب و انجام می شود.انواع لیفت سینه به صورت زیر می باشد.

 

لیفت هلالی

  در جراحی لیفت هلالی یک برش در حاشیه نیمه بالایی هاله سینه ایجاد می شود. این روش در سینه هایی که افتادگی و حجم کمتری دارند کاربرد دارد و کمترین جای اسکار را به جای می گذارد. این نوع برش در جراحی پروتز سینه نیز کاربرد دارد.

 

لیفت گرد

در جراحی لیفت گرد یک برش دایره ای به دور هاله سینه ایجاد می شود. در این روش، موجب سفتی سینه هایی که حجم کمتری دارند کاربرد دارد و کمترین جای اسکار را به جای می گذارد و به مرور زمان محو می گردد این نوع برش در جراحی پروتز سینه نیز کاربرد دارد.

 

لیفت لنگری

یک برش لنگر شکل یا T در جراحی لیفت لنگری معکوس به صورتی که برشی در دور هاله سینه و برشی دربه صورت عمودی از هاله سینه تا چین زیر سینه و برشی افقی به موازات چین زیر سینه ایجاد می شود.این روش در سینه هایی که حجم سینه زیاد است و افتادگی سینه شدیدی دارند انجام می شود.این نوع برش در کم کردن و کوچک کردن حجم سینه موثر است.

 

لیفت به صورت سوراخ کلید

در جراحی لیفت یک برش دور هاله و خط عمودی از زیر آن تا چین طبیعی زیر سینه ایجاد می شود. این روش در سینه هایی که افتادگی کمتری دارند کاربرد دارد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی