برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide4.jpg

جراحی پروتز سينه

 پروتز سينه

اهداف عمل پروتز سینه

موثرترین روش برای بزرگ کردن سینه، افزایش حجم و فرم دادن به سینه های کوچک، پروتز سینه است. این عمل زیبایی برای بزرگ کردن سینه یا پروتز سینه در خانم‌هایی انجام می‌شود که از کوچک بودن اندازه‌ی سینه‌هایشان رضایت ندارند. برخی از شرکت‌ها برای جلب مشتری در تبلیغات خود، مصرف کرم‌های حجم دهنده و تزریق ژل را برای بزرگ کردن سینه‌ها به خانم‌ها پیشنهاد می‌دهند.
البته این موارد مؤثرند اما باید توجه داشت که موقتي بوده و در مدت زمان کوتاهی سینه دوباره به فرم اصلی خود بازمی‌گردد. همچنین از خطرات احتمالی استفاده‌ی این مواد شیمیایی نباید چشم‌پوشی کرد. واكنش‌هاي منفی بدن، از بین رفتن بافت طبیعی سینه و افزایش احتمال ابتلا به سرطان سینه از خطراتی است که باید در نظر داشت. بهترین راه و کم‌خطرترین روش برای بزرگ کردن سینه، عمل جراحی زیبایی سینه یا پروتز سینه است.

بانوانی متقاضی انجام جراحی زیبایی سینه یا پروتز سینه هستند که

- با وجود شكل و اندازه‌ی طبيعي سینه تمایل دارند سینه‌های بزرگ‌تری داشته باشند.
- مایلند فرم سینه‌هایشان را تغییر دهند.
- به سبب بیماری سینه‌هایشان رشد طبيعي نداشته است.
- کاهش وزن، زایمان و یا پیری، باعث از کم شدن حجم بافت سینه‌شان شده و دچار شلی و افتادگی سینه شده‌اند.
- سینه‌هايشان با عمل جراحی برداشته یا كوچك شده است.
- مایل به ایجاد تناسب اندازه و فرم در سینه‌هایشان هستند.
- به دلیل مشکلات مادرزادی فرم سینه‌هایشان کوچک یا غیر‌طبیعی است.

پروتز سینه

پروتز سینه طبق نیاز فرد و نظر جراح زیبایی سینه، بعد از معاینه و بر اساس جنس، میزان برجستگی، بافت سینه و شکل ظاهری انتخاب می‌شود.

جنس پروتز

پروتزهای سینه دو نوع هستند. لایه‌ی خارجی تمام پروتزها از سیلیکون ساخته شده است و داخل آن با مایعات مختلف پر شده است. تمام انواع پروتز، از نظر کیفت مشابه و از لحاظ هزینه‌ی عمل جراحی، حجم سینه، احساس راحتی، فرم طبیعی و میزان برش با هم متفاوتند.

انواع پروتز سینه

 

پروتزسینه سالین یا آب‌نمکی

پروتزهای سینه سالینی شکل گردی دارند و با  کمترین برش، پس از قرارگیری در بافت سینه با مایع آب‌نمک استریل یا سالین پر می‌شوند. این نوع  پروتز سینه دارای جداره‌‌ی سیلیکونی و تقریباً سفت‌ است. در این نوع پروتز، ظاهر سینه به وضوح حالت مصنوعی پیدا می‌کند و در اثر ضربه‌ی شدید یا خالی شدن مایع درون آن، پروتز به حالت  تخت و صاف شکل می‌گیرد. البته مایع درون سیلیکون، بدون مشکل به صورت  طبیعی جذب بدن می‌شود‌.

پروتز سینه سیلیکونی

پروتز سینه سیلیکونی دارای پوسته سیلیکونی و حاوی ترکیباتی از ژل سیلیکون است. این پروتز با برش بیشتری نسبت به پروتز سالین در بافت سینه قرار می‌گیرد و شباهتش به فرم طبیعی سینه بسیار زیاد است. در صورت آسیب دیدن پوسته‌ی سیلیکونی، ژل سیلیکونی داخل پوسته و یا فضایی که پروتز سینه در آن قرار دارد، قرار می‌گیرد و خطری برای فرد نخواهد داشت. تشخیص آسیب پروتز سینه‌ی سیلیکونی آسان نیست و نیاز به معاینه‌ی جراح زیبایی پروتز سینه دارد تا وضعیت بالینی فرد مورد بررسی قرار گیرد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

# محمدی 1397-06-24 12:58
هزینه عمل چقدر است ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
# شسیش 1397-06-24 13:01
به نقل از محمدی:
هزینه عمل چقدر است ؟

500 هزار تومان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

خدمات زیبایی