برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide1.jpg

لیفت ابرو یا لیفت پیشانی

لیفت ابرو


لیفت ابرو یا لیفت پیشانی یکی از مؤثرترین جراحی‌های زیبایی در جوان‌سازی صورت است. در لیفت ابرو و لیفت پیشانی خطوط به وجود آمده در پیشانی و حالت افتادگی ابرو اصلاح می‌شود.

با افزایش سن، عضلات صورت ضعیف شده و پوست حالت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد. پوست حالت شل و افتاده پیدا می‌کند و همین امر باعث می‌شود تا در پیشانی چروک‌های افقی ظاهر شود و بتدریج ابرو از موقعیت اصلی خود جابه‌جا شده و به سمت پایین متمایل شود. در این حالت، ابرو شکل افقی به خود می‌گیرد و باعث می‌شود تا ظاهر فرد خسته و پیر نشان داده شود.

افرادی کاندیدای جراحی لیفت ابرو و پیشانی می‌شوند که:

    - چهره‌ای خسته یا اخمو دارند
    - در پیشانی‌شان خطوط افقی دارند
    - بین دو ابرو یا خط اخمشان خطوط عمودی دارند
    - ابروهایی صاف، افقی و یا افتاده دارند
    - فاصله‌ی پلک و ابروهایشان کم  شده است
    - ابروهایشان روی پلک افتاده‌اند
    - با افتادگی ابرو میدان دیدشان کم شده است

 

در اعمال جراحی لیفت ابرو و لیفت پیشانی بیمار باید از سلامتی جسمانی برخوردار باشند.

در این عمل بعد از بیهوشی عمومی طبق نظر جراح زیبایی با انتخاب نوع جراحی برش‌هایی در کنار گوش‌ها، خط رویش مو و یا در قسمت شقیقه‌ها در پوست سر ایجاد می شود. جراح، بافت‌ چربی و پوست شل و اضافی را برداشته، چین و چروک‌ها و خط اخم را اصلاح کرده وعضلات  ابرو را به بالا کشیده و سفت می‌کند تا در جای مناسب قرار بگیرند. در نهایت با لیفت ابرو و پیشانی، ظاهری صاف، جوان‌تر و شاداب‌تر حاصل می‌شود. البته در اعمال غیرجراحی، جراح زیبایی از طریق بی‌حسی موضعی اقدام به لیفت ابرو یا لیفت پیشانی می‌کند.


هم‌زمان در جراحی‌ زیبایی لیفت ابرو و لیفت پیشانی از تکنیک‌هایی مانند لیفت آندوسکوپی ابرو، جراحی بلفاروپلاستی (جراحی پف پلک) جراحی افتادگی پلک، جراحی لیفت صورت یا لیفت ابرو با نخ، لیفت ابرو با لیزر، لیفت ابرو با تزریق ژل یا تزریق چربی، لیفت ابرو با بوتاکس هم انجام می‌شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی