برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide2.jpg

لیفت و بزرگ کردن لب ها

لیفت و بزرگ کردن لب هالبهای برجسته یکی ازمعیارهای زیبایی صورت است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. هر چند بعضی از افراد به صورت طبیعی دارای لبهای برجسته می باشند، ولی بسیاری دیگر در حسرت داشتن این گونه لبها می باشند.
برجسته کردن لب‌ها برای تمام افرادی مناسب است که به دنبال داشتن لب‌های حجیم‌تر و برجسته‌تر می‌باشند. علاوه بر این برجسته کردن لب‌ها برای افرادی استفاده می‌شود که بطور مادرزادی با مشکلات ظاهری در ارتباط با لب‌های خود متولد شده یا لب‌های آن‌ها به دلایل مختلف پس از به دنیا آمدن مشکل ظاهری پیدا کرده است.
امروزه از روش‌های بسیار متنوع برای برجسته کردن لب‌ها به تنهایی یا به صورت ترکیبی استفاده می‌شود. این روش‌ها عبارت از تزریق ژل، تزریق چربی و لیفت لب می‌باشد.
وقتی شخص پیر می شود، لب بالایی نیز پیر می شود و بلند تر می شود و دندان بالایی زیر لب پنهان می گردد. به علاوه، لب به سمت داخل دهان برمی گردد و جلوآمدگی طبیعی خود را از دست می دهد.  نشانه های پیری لب بالا، باریکی،بلندی و مشخص نبودن دندان است. لیفت لب به اصلاح ظاهر لب بالایی کمک می کند و آن را به موقعیت قبلی خود برمی گرداند و بالا می کشد و جلوآمدگی طبیعی را برمی گرداند و باعث دیده شدن دندان می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی