برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide2.jpg

پروتز چانه

جراحی پروتز چانه یکی از انواع جراحی زیبایی در صورت است که باعث خوش فرم شدن و تناسب اجزای صورت می‌ شود.

کاندیدای پروتز چانه افرادی هستند که :

  -  تمایل به زیبایی
  -  ایجاد تناسب چانه و گردن
  -  اصلاح چانه کوچک
  -  اصلاح  چانه عقب رفته
  -  اصلاح چانه نوک تیز
  -  اصلاح مشکلات مادرزادی
  -  اصلاح آسیب دیدگی چانه در اثر تصادف یا حادثه
  -  سرطان
  -  بیماری

انواع برش، جایگذاری پروتز چانه

برش از داخل دهان

این نوع برش از داخل دهان در قسمت لب پایین متصل به لثه  صورت می گیرد. بر اساس نظر جراح زیبایی محل دقیق پروتز مشخص و در صورت نیاز پروتز بر اساس ساختار اسخوان فک اصلاح می گردد و در نهایت بعد از  جایگذاری و ثابت شدن پروتز، محل برش بخیه زده می شود. بخیه ها قابل جذب می باشند و بعد از مدتی ترمیم شده و جای برش قابل دیدن نیست .

برش از خارج از دهان یا زیر چانه

این نوع برش از خارج از دهان در زیر چین چانه صورت می گیرد. بر اساس نظر جراح زیبایی محل دقیق پروتز مشخص و در صورت نیاز پروتز بر اساس ساختار اسختوان فک اصلاح می گردد و در نهایت بعد از  جایگذاری و ثابت شدن پروتز، محل برش بخیه زده می شود. جای بخیه در زیر چانه است و واضح دیده نمیشود .

در هر دو روش جراحی  زیبایی پروتز چانه ، با توجه به شرایط بیمار و نظر جراح  ، برای بیمار ازبیحسی موضعی یا بیهوشی عمومی استفاده می گردد.


جراحی پروتز چانه یکی از تکنیک های جراحی زیبایی  چانه است و در برای فرم دهی به چانه می توان از  تزریق چربی و تزریق ژل نیز استفاده کرد. اصلاح چانه درظاهر صورت، فرم بینی،میزان غبغب ، تناسب گردن و چانه  تاثیر فراوانی دارد.


جراحی زیبایی پروتز چانه می تواند همزمان با جراحی زیبایی بینی، لیفت صورتو گردن، لیپوساکشن و در زمان حجیم کردن لبها انجام شود.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی