برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide3.jpg

لیپوساکشن

لیپوساکشن شکم و ران

 
لیپوساکشن نوعی عمل زیبایی است که برای زیبایی و تناسب اندام استفاده می‌شود. با افزایش سن و تحرک کم  نسبت چربی در عضلات افزایش می یابد. در بسیاری از مواقع، چربی‌ها به ورزش و رژیم غذایی مقاوم بوده بدن بسیار دیر به حالت نرمال برمی‌گردد. در عمل جراحی لیپوساکشن چربی‌های انباشته شده  در مناطق مختلف بدن مانند شکم، پهلو و ران‌ها  برداشته شده و بدن ظاهری زیبا و متناسب پیدا می‌کند.

 

نحوه انجام عمل لیپوساکشن

در لیپوساکشن ابتدا مناطق تجمع چربی که باعث چاقی شده است علامت‌گذاری می‌شوند و پس از بی‌حسی موضعی برش‌های کوچکی در آن نقاط ایجاد می‌شود. سپس عمل لیپوساکشن با استفاده از یک لوله‌ی باریک توخالی به نام کانولا آغاز می‌شود. جراح این لوله را وارد بدن بیمار می‌کند و از طریق یک پمپ مکشی که به آن متصل است بافت چربی را تکه تکه و جدا کرده و آن‌ها را از بدن فرد خارج می‌کند.


لیپوساکشن روشی برای حذف چربی‌های موضعی در نواحی مختلفی بدن است و به همراه روش‌های دیگر جراحی زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. چرا که پس از عمل، پوست بدن فرد شل شده و دچار افتادگی می‌شود. به همین سبب می‌توان جراحی زیبایی شکم را نیز همراه با آن انجام داد. برای مثال، بانوانی که تجربه بارداری داشتند یا در اثر چاقی و لاغری همچنان چاق هستند و پوست آنها شل شده و ترک برداشته است، می‌توانند همزمان با عمل لیپوساکشن، جراحی زیبایی شکم یا ابدومینو پلاستی را نیز انجام دهند تا چربی و پوست اضافه با هم برداشته شوند. پس از انجام عمل جراحی، در صورتی که فرد پوست سالمی داشته باشد بعد از مدتی حالت نرمال خود بازخواهد گشت.


لیپوساکشن راه‌حل قطعی کاهش وزن و لاغری محسوب نمی‌شود. بلکه لیپوساکشن تنها برای رسیدن به تناسب اندام و ظاهری زیبا و از بین رفتن چربی‌های اضافه‌ی شکم یا ران توصیه می‌شود. اگر افراد پس از عمل جراحی، همچنان رژیم غذایی نامناسبی را در پیش بگیرند و تحرک مناسبی نداشته باشند چاقی دوباره باز می‌گردد.

 

افرادی کاندیدای انجام لیپوساکشن هستند که:

علاقمند به تناسب اندامشان باشند
پوست سالم و انعطاف پذیری داشته باشند
وزن ثابت پیدا کرده باشند و پس از عمل دچار افزایش و کاهش وزن نشوند
بیماری مزمن نداشته باشند
حداقل 18 سال داشته باشند

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی