برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide3.jpg

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران یکی از تکنیکهای جراحی زیبایی لیپوماتیک است. جراحی زیبایی لیپوماتیک ران،با حذف چربی های موضعی از قسمت های مختلف ران ، ظاهری زیبا در فرد ایجاد میکند.

مشکلات و عوامل بزرگی ران ها

دربعضی از افراد حجم چربی های موضعی در قسمت پایین تنه یا ران ها بیشتر دیده می شود و مشکلاتی چون ساییدگی ران هاایجاد کرده  و تاثیر بزرگی ران ها در حین راه رفتن قابل مشاهده است .در مواقعی بزرگی ران ها علت ژنتیکی دارد و در اثر رژیم غذایی و ورزش کوچک نمی شوند و باعث ناراحتی فرد می گردد. در برخی موارد هم به علت بزرگ بودن استخوان ران و یا بزرگ بودن اسکلت بدن، ران ها خیلی بزرگ دیده می شوند و این مشکل از طریق لیپوماتیک ران رفع نمی شود.

لیپوماتیک ران ها

لیپوماتیک ران ها در ۴ قسمت از ران پا  انجام می گردد:
•    خارج ران
•    داخل ران
•    جلو ران
•    پشت ران


در قسمت های داخلی ران تجمع چربی بیشتر است و برای کاهش چربی و کاهش حجم  ران از لیپوماتیک ران استفاده می شود.

نحوه جراحی لیپوماتیک ران

جراحی زیبایی لیپوماتیک ، طبق نظر جراح زیبایی با قرارگیری بیمار در پوزیشن های مختلف، قسمت هایی از داخل یا خارج ران پا را علامت گذاری کرده و با بی حسی موضعی جراحی لیپوماتیک را انجام میدهند .

در این عمل جراح در موقعیت های مشخص شده، برش های کوچک  ایجاد میکند،و با وارد کردن لوله باریک کانولا، چربی های موضعی توسط دستگاه لیپوماتیک و از طریق لوله کانولا بدون آسیب به بافت چربی از بدن خارج می شود.

خارج کردن چربی ها باید با دقت لازم انجام گردد تا مشکل سلولیت و یا ناهمواری بعد از عمل به وجود نیاید. چربی های  خارج شده از رانها را می توان در نواحی دیگر بدن مانند صورت،گونه و سینه تزریق کرد.

کاندیدای جراحی زیبایی لیپوماتیک افرادی هستند که

  -  تمایل به زیبایی و تناسب اندام
  -  پوست حالت ارتجاعی داشته
  -  مقاومت چربی های بدن نسبت به  ورزش و رژیم غذایی
  -  مشکلات ژنتیکی
  -  چاقی ارثی
     ...

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی