برای مشاهده تخفیفات کلینیک سولین کلیک کنید :  www.sevlinclinic.com | مشاوره رایگان :09190785267

slide2.jpg

لیپوماتیک ساق پا

یکی از تکنیکهای جراحی زیبایی لیپوماتیک ساق پا است. با بزرگ شدن عضله ساق پا تجمع  مقدار زیادی چربی در این قسمت، باعث بزرگ شدن ساق پا می‌شود.برای رفع چربی های ساق پا میتوان از لیپوماتیک ساق پا استفاده کرد.

مشکلات بزرگ بودن ساق پا

با انباشته شدن حجمی از چربی در ساق پا مشکلاتی را برای افراد ایجاد می شود در برخی موارد بزرگ بودن ساق پا به زانوها فشار بسیاری وارد می کند و در برخی افراد در پوشیدن لباس های با مشکل مواجه می شوند.

عواملی مانند مشکلات ژنتیکی، وراثت و....  باعث چاقی و بزرگی در ساق پا می شود .تجمع چربی در ساق پا با رژیم غذایی و ورزش از بین نخواهد رفت و با جراحی لیپوماتیک ساق پا میتوان از تناسب اندام برخوردار شد.

 

لیپوماتیک ساق پا

در این روش قسمتهایی از ساق پا توسط  جراح زیبایی علامت گذاری می شود و با بی حسی موضعی برش های ریزی در قسمتها ی مشخص شده ایجاد می گردد و با تکنیک لیپوماتیک و وارد کردن میله های باریک کانولا به زیر پوست و محل تجمع چربی، با دستگاه لیپوماتیک و توسط لوله کانولا خارج می شود 

در لیپوماتیک ساق پا چربی ها  بدون هیچگونه آسیبی از بدن خارج شده و  از شل شدگی پوست جلوگیری کرده  و باعث سفت شدن پوست می شود .

لیپوماتیک ساق پا را میتوان همزمان با لیپوماتیک ران انجام داد و چربی های خارج شده را در قسمت های دیگر بدن مانند باسن، صورت، سینه تزریق کرد.


علاوه بر لیپوماتیک ساق پا میتوان از تکنیکهای دیگر مانند بوتاکس، لیپوساکشن و جراحی هم استفاده کرد.

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

خدمات زیبایی